Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

Artykuły
Oddajemy do Twojej dyspozycji dział w którym możesz czytać lub samemu pisać o wszystkim co ciekawego wydarzyło się w muzycznym świecie. Pisz tutaj artykuły muzyczne, jeśli znasz jakąś ciekawostkę, byłeś na ciekawym koncercie, imprezie lub udało Ci się przeprowadzić wywiad z kimś znanym i lubianym. Mile widziane także recenzje płyt oraz piosenek wykonawców znanych i nie tylko. Opublikujemy każdy wartościowy i autorski tekst pod warunkiem, że nie ma go nigdzie indziej. Pamiętaj, że zagląda tutaj kilkanaście tysięcy osób dziennie, więc naprawdę warto publikować u nas swoje teksty.

Nowy singiel Liroya  Email
zet - 29.12.2008.

liroyLiroy przerywa milczenie po ponad rocznej przerwie w nagrywaniu piosenek. Podczas tegorocznej wigilii będziemy mogli usłyszeć premierowe nowy singiel tego znanego wykonawcy, pod tytułem Cicha Noc? cz. 1”.Raper z Kielc, któryniejednokrotnie już udowodnił nam, że potrafi w niekonwencjonalny sposób promować swoją twórczość, tym razem udostępnia swój nowy utwór w internecie całkowicie za darmo.

 
Usuwanie klipów z Youtube  Email
zet - 29.12.2008.

youtubeWygląda na to, że zaczną znikać teledyski z najpopularniejszego portalu z filmikami jakim jest Youtube. Firmie fonograficzjen Warner Music udało się zmusić serwis Youtube do kasowania ich własności z portalu. Efekty tego są już widoczne od soboty, kiedy to zaczęły znikac już masowo pierwsze klipy.

 
««  start « poprz. 151 152 153 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1521 - 1522 z 1522
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧