Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

Imprezy - Savoy Club
 
Klub Savoy Club
Strona www: http://www.klubsavoy.com
Ulica: Jagiellońska 2
Kod pocztowy: 85-567
Miasto Bydgoszcz
Kraj: PL Znajdź na mapie

Klubowicze:


Wybieram się na tę imprezę:

 
Opis lokalizacji:

Klub Savoy na stałe wpisał się w pejzaż miasta. Charakterystyczny neon zdobiący klub z zewnątrz pamiętają najstarsi mieszkańcy. Tradycja klubu sięga do początków XX wieku. Pierwszy lokal pod nazwą Palast Cafe pełnił funkcję restauracji z muzyką na żywo i dostarczał mieszkańcom miasta rozrywki na najwyższym poziomie..


Od tamtych czasów pomimo, że zmieniło się wiele klub nieustannie zyskuje na popularności. Savoy od 1997 roku, a zwłaszcza teraz w nowej odsłonie jako nadrzędny cel stawia na budowanie niepowtarzalnej atmosfery.


Stworzyliśmy piękne wnętrze wzbogacone kopiami dzieł Toulousea-Loutreca, inspirowane atmosferą teatrzyków rozrywki czy najbardziej znanego w Paryżu Mulin Rouge. Ciepłe wnętrze, bogato udrapowane tkaniny, przyjemne światło, stylowe bary, wygodne miejsca do siedzenia, stoły bilardowe, fachowa , miła obsługa to wszystko sprawia, że chce się tu bywać. A bywać można od czwartku do soboty – czwartki są kierowane głównie dla studentów, bo właśnie w ten dzień dla nich dużo niespodzianek na barach, konkursy i super nagrody przez całą noc; piatkowe noce pod hasłem Let’s Dance to spora dawka muzyki house, latino, dance i black; w soboty zapraszamy na muzyczny coctail z największymi hitami. W klubie organizowane sa także pokazy mody, wybory miss, koncerty, a w tygodniu klub organizuje imprezy zamknięte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Szukaj:

Data Nazwa Klub Miasto
Dodaj nasz Nr. GG na swoją liste Kontaktów
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧