Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

Blogi

Załóż własnego bloga Zapraszamy do prowadzenia bloga na naszym portalu. Nie musisz już szukać swojego miejsca w internecie i zastanawiać się gdzie założyć swojego bloga. Tutaj masz pewność, że przeczyta go co najmniej kilka tysięcy osób dziennie. Pisz, czytaj i komentuj blogi na dowolny temat. Do Twojej dyspozycji oddajemy moduł blogowy dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Teksty kopiowane z innych stron będą KASOWANE!


wrz 05
2010

Słodka mleczna czekoladka

Dodane przez Lucy55 in Nieotagowane 

Lucy55
   Doszłam ostatnio do chyba dość prostego wniosku Ameryk nie odkryłam, ale może to co tutaj chce przekazać Wam uzmysłowi kilka rzeczy. Wszyscy mówią, że świat kręci się tylko wokół jednego... wokół seksu... ale ci sami mówią, że w życiu najważniejsza jest miłość. Miłość i seks - wynika z tego idą w parze i jest to chyba jasne ale .!..dochodze do wniosku że miłość bez seksu nie istnieje. W związku potrzebna jest fizyczność i nie mam tu na myśli samego aktu ale potrzebe bliskości: pocałunki, pieszczoty, glaskanie, przytulanie, trzymanie za rękę itp.. Zaraz ktoś mi zarzuci ze to nie seks i ja sie z tym zgodze ale od tego się zaczyna. Z czasem nabieramy zaufania do partnera, chcemy czegoś więcej, pragniemy być z nim bardzo blisko. Jest to oczywiscie normalna reakcja. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak czy można tego uniknąć ? Stanowczo powiem : NIE. Jeśli, któraś ze stron odmawia zaczyna się coś psuć. Brakuje namiętności...a to nie wróży nic dobrego^^ Oczywiście nie doradzam nikomu pchania się do łóżka nowo poznanemu kolesiowi. Nie o to tu chodzi. Ma być miło, pięknie i przyjemnie, ale przede wszystkim obie strony muszą tego chcieć, ale nie o tym dziś.
Jest druga strona medalu...seks bez miłości? istnieje? Tak. Przykładem tego są kobiety, które robią to za pieniążki.
  Aleeee! Wyobraźmy sobie sytuacje...dobrzy przyjaciele robią to tylko dla przyjemności.  i wszystko jest super, ale później nie jest już tak samo. Zaczynają myśleć czy nie zamienić przyjaźni na coś lepszego? Na miłość..
I tak podsumowując powiem Wam jedno: moim zdaniem, nie ma miłości bez namiętności :) 


Dziękuje za uwagę. Chciałam napisać więcej i chyba troche inaczej, ale brak czasu ^^
Wyraźcie swoje zdanie na ten temat w komentarzach.
Pozdrawiam!

Komentarze (1)Add Comment
...
Napisane przez hot_baby, październik 02, 2010
Dość ciekawie ujęte...dużo wątków na wiele tematów tzw.rzeka i do przedyskutowania...ale w ciekawy sposób[dla tych co pojmują} smilies/wink.gif..niektóre kobiety nie tylko dla pieniędzy ida do łóżka niektóre ida bo lubią bo taki charakter bo chęć poznania innego "chleba"odmiana czy inne takie...ich broszka.Temat typu nie ma miłości bez namiętności..hmm..tak..ale są romanse..a czemu?bo tam jest namiętność..czy taka znajomość może być potem przyjaznią?Osobiście uważam,że nie.Znajomością najwyżej i to tak już wiele....bo krew nie woda.Powracając do ostatniej Twojej wypowiedzi...Nie ma miłości bez namiętności....popieram koleżankę oj tak!.bo jak można kochać nie pragnąc?
Pozdrawiam namiętnie zakochanych. smilies/wink.gif

Napisz komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security code
Wpisz ten kod


busy
Dodaj nasz Nr. GG na swoją liste Kontaktów
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧