Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

Blogi

Załóż własnego bloga Zapraszamy do prowadzenia bloga na naszym portalu. Nie musisz już szukać swojego miejsca w internecie i zastanawiać się gdzie założyć swojego bloga. Tutaj masz pewność, że przeczyta go co najmniej kilka tysięcy osób dziennie. Pisz, czytaj i komentuj blogi na dowolny temat. Do Twojej dyspozycji oddajemy moduł blogowy dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Teksty kopiowane z innych stron będą KASOWANE!


lut 04
2011

ZAGROZENIE

Dodane przez maciejo108 in Nieotagowane 

maciejo108
Masowe demonstracje na bliskim wschodzie powodują niepokój w krajach europejskich jak i w USA wynik końcowy zamieszek w Egipcie Tunezji Jordanii Algierii i Jemenie może spowodować wielka zmianę na światowej szachownicy przy upadku władzy w tych krajach Ameryka zostanie bez sojuszników na całym bliskim wschodzie, co za tym idzie brak dostępu do taniej ropy i osłabienie projektu tarczy antyrakietowej nie mówiąc już o zagrożeniu światowym, jakim może wyniknąć z całkowitej braku kontroli nad technologia nuklearna w tych krajach zwycięstwo ludu (tak jak w Polsce 1989r) wzmocni dotychczas i tak dość silna wiarę, co może spowodować światową walkę religijna i rasowa Tego obawiają się kraje świata sytuacja trochę przypomina czasy przed 2 wojną światową, kiedy to od biedy ludzi i ich demonstracji wyłoniły się postacie, które doszły do władzy i doprowadziły do wybuchu 2 wojny światowej, na które zagrożenie żaden z krajów nie zareagował w porę, kiedy był na to czas oby historia nie powtórzyła sie i dziś
Komentarze (4)Add Comment
...
Napisane przez maciejo108, kwiecień 01, 2011
tak ten wpis jest z mojego innego blogu z strony blog.pl mam tam taki sam nick
...
Napisane przez Maxi23, marzec 06, 2011
ooo, kradziony blog? haha
...
Napisane przez Poeta, luty 19, 2011
Maxi dał dłuższego komenta niż ten wpis cały ;|
Wpis jest kradziony z innej strony, a takie rzeczy powinny być usuwane smilies/smiley.gif
...
Napisane przez Maxi23, luty 05, 2011
Bez przesady, konflikty na taką skalę jak obecnie raczej nie doprowadzą do światowej wojny religijnej i rasowej. Takie wewnątrz państwowe starcia to sprzeciw przeciwko złej polityce rządu, wszechobecnej korupcji, próbie przejęcia nieograniczonej władzy na krajem przez rządzących itd. Egipcjanie widząc obalenie rządu Tunezji postanowili zrobić to samo w swoim kraju. Prezydent Egiptu już dawno powinien odpuścić, dalsze działania jego zwolenników i przeciwników powodują kolejne ofiary śmiertelne i jeszcze więcej osób rannych. W Tunezji na przykład wypłacają teraz odszkodowania dla rodzin zabitych i rannych, drastyczny konflikt doprowadził do tego że państwo ma dodatkowe wydatki. Sądzę że w niedługim czasie walki w Egipcie się zakończą, może jeszcze będą jakieś małe konflikty, ale na pewno nie na tak duża skalę. USA niech spitala z Europy, chcą mieć bazy w każdym kraju starego kontynentu ze względu na swoje bezpieczeństwo. Chcą kontrolować światowy dostęp do broni nuklearnej, surowców naturalnych i podporządkowywać inne kraje pod swoje dyktando. Skoro to przeważnie USA snuły jakieś teorie spiskowe na własny kraj, wywoływały wojny na podstawie niepotwierdzonych informacji, to niech się teraz bronią sami, a nie próbują wciągnąć inne kraje we własną wojnę.
Rząd i prezydent wysyła żołnierzy do Iraku, Afganistanu i innych krajów w których giną po to tylko żeby wujek Sam poklepał ich po ramieniu i powiedział dobra robota. Na odczepna dadzą jakiś sprzęt wojskowy z demobilu, a rząd się cieszy że mamy amerykańską technologię w kraju. W życiu bym nie poszedł na wojnę za tych debili z USA, jeszcze chwilę i zacznę popierać komunistyczne Chiny i terroryzm przeciwko USA żeby tylko zniszczyć ten oszukańczy kraj w którym dostaje się Nobla za to że jest się czarnym prezydentem i ma się ochotę doprowadzić do pokoju na świecie. Za takie teksty to połowa ludzi na świecie powinna dostać Nobla.

Napisz komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security code
Wpisz ten kod


busy
Dodaj nasz Nr. GG na swoją liste Kontaktów
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧