Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

News
Lady Gaga wyda album ze zdjęciami  Email
Paweł - 30.07.2011.
Lady GaGa zaskakuje wszystkich swoimi pomysłami, tym razem na światło dzienne wyjdzie album ze zdjęciami zatytułowany po prostu "Lady Gaga", ukaże się on 22 listopada. W albumie znajdziemy prywatne momenty z życia wokalistki oraz ponad 350 zdjęć sławnego fotografa mody, Terry'ego Richardsona.
 
"Freedom" - nowy singiel od Sugababes  Email
Paweł - 28.07.2011.
Panie z Sugababes opublikowały na YouTube.com zwiastun swojego nowego singla "Freedom", którego premiera przewidziana jest na 19 września.

"Freedom" będzie najprawdopodobniej pierwszym utworem promującym ich nowy album, którego tytuł jest jeszcze nieznany.

 
Michał Szpak w Universal Music Polska  Email
Paweł - 25.07.2011.
Michał Szpak, uczestnik polskiej edycji programu X-Factor dołączył do grona artystów wytwórni Universal Music Polska. Artysta rozpoczął właśnie pracę nad swoim nowym albumem, który ukaże się najprawdopodobniej jesienią.

 
Leona Lewis oskarżona  Email
Paweł - 22.07.2011.
Minęło niespełna kilka dni od premiery nowego utworu Leony Lewis "Collide", a już są kłopoty. Wokalistka została oskarżona przez wytwórnię Ministry of Sound o plagiat utworu "Penguin" producenta Avicii.

 
Wakacyjny przebój od Leony Lewis  Email
Paweł - 18.07.2011.
Brytyjska wokalistka Leona Lewis zaprezentowała swój nowy utwór pt. "Collide", który znajdzie się na jej trzecim krążku już niebawem.

Jak zapowiada artystka "Collide" to singiel, który może stać się wakacyjnym hitem.

 
Mieszko ma przeprosić Dodę  Email
Paweł - 15.07.2011.
Mieszko z Grupy Operacyjnej w najbliższym czasie za pośrednictwem swojej strony internetowej ma przeprosić Dodę. Taką decyzję wydał Sąd w Poznaniu.

Chodzi tutaj o publicznie obrażanie Dody w swoich piosenkach.

 
Nowy klip Pono  Email
Paweł - 12.07.2011.
Pono to raper o którym w ostatnim czasie zrobiło się bardzo cicho. Producent postanowił to zmienić i wydać nowy singiel zatytułowany "Jestem wolny". Utwór promować będzie nadchodzący album rapera "Visioner".

Ciekawostką jest fakt, że za produkcję klipu odpowiedzialne są dzieci zebrane wokół fundacji non-profit Amonda Films.

 
Metalowa Lady GaGa  Email
Paweł - 10.07.2011.
Utwór "Born This Way" po wielu różnych wersjach doczekał się heavymetalowego remixu. Lady GaGa podczas produkcji swojej płyty zapowiadała już, że w najbliższym czasie pojawi się takowy remix, gdyż jak sama powiedziała kocha takie ciężkie brzmienia.

 
Niepublikowane single 2Paca  Email
Paweł - 06.07.2011.
Do grona internautów trafiły dwa niepublikowane dotąd utwory popularnego rapera 2Paca. Nagrania "Watch Yo Mouth" i "NY" skierowane są przeciwko muzycznym przeciwnikom artysty, dlatego też 2Pac atakuje Notoriousa B.I.G., Nasa oraz De La Soul.

 
"Heart Of You" - nowy singiel Roberta M  Email
Paweł - 03.07.2011.
"Heart Of You" to całkiem nowy singiel krakowskiego DJ'a i producenta - Roberta M. Oprócz nowego utworu Robert M dla swoich fanów przygotował także specjalny teledysk, który jest jednocześnie zapowiedzią jego filmu dokumentalnego "One Love".

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 650
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧