Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

News
Nowe video Ewy Farny "Bez Łez"  Email
Paweł - 07.05.2011.
"Bez Łez", to najnowszy singiel Ewy Farny, który pochodzi z jej płyty "EWAkuacja". 18-letnia Ewa po raz kolejny zaskakuje swoich fanów swym video-clipem.

 
Archiwalne nagranie ZIP Składu z 1996  Email
Paweł - 03.05.2011.
Najstarsze odnalezione z zarejestrowanych na kasetę nagrań ZIP Składu. To nie jest singiel, ani pełnoprawny kawałek, tylko rapowanie na zajawce do cudzego bitu.

 
Nowy singiel Kayah "Za późno"  Email
Paweł - 30.04.2011.
2 dni temu odbyła się premiera najnowszego singla Kayah. Utwór nosi nazwę "Za późno". Śmiało można stwierdzić, że Kayah tym razem zaskoczyła nas całkiem nowym brzmieniem.

 
Star Guard Muffin - Dancehall Queen  Email
Paweł - 27.04.2011.
Star Guard Muffin, to zespół, który zaczął odnosić poważne sukcesy po tym jak doszedł do nich wokalista Kamil Bednarek znany z programu "Mam Talent".

Tym razem zespół prezentuje drugi swój klip z najnowszej płyty "Szanuj" - "Dancehall Queen".

 
Fokus nagrywa z Dodą  Email
Paweł - 23.04.2011.
Były członek zespołu Paktofonika najprawdopodobniej pojawi się na nowej płycie Dody. Taką informację podał jeden z serwisów plotkarskich, pisząc, że na nowej płycie Dody "The 7 Temptations" usłyszymy rap Fokusa.

Utwór będzie nosił nazwę "Fuck It".

 
Slums Attack prezentuje swój klip "Oddałbym"  Email
Paweł - 21.04.2011.
"Oddałbym" to pierwszy singiel, który pochodzi z najnowszej płyty Slums Attack "Reedukacja" z gościnnym udziałem O.S.T.R.'a.

DJ. Decks, Peja, O.S.T.R. i Jeru the Damaja to zabójcza kombinacja, która na długo przed premierą budziła wielkie emocje. Obraz do utworu "Oddałbym" powstał z inicjatywy grupy filmowej TBA.

 
Kolejny singiel Lady GaGi "Judas"  Email
Paweł - 19.04.2011.
Lady GaGa zaprezentowała swój najnowszy singiel zatytułowany "Judas". Utwór został wyprodukowany został przez RedOne'a (współpracownika Lady GaGi) i jest drugiem singlem z nadchodzącej płyty "Born This Way".

"
Judas to taneczny kawałek, nie mam co do tego wątpliwości. Najfajniejsze w niej jest to, że z jednej strony jest nieco zabawna, a z drugiej obdarzona dość poważnym przesłaniem. To tradycyjna piosenka GaGi" - komentuje producent utworu.

 
Moby prezentuje nowy singiel "The Day"  Email
Paweł - 17.04.2011.
Moby zaprezentował wszystkim singiel "The Day" z nowego albumu "Destroyed". Jak powiada sam wokalista, singiel ten powstał bardzo przypadkowo - w hotelowym pokoju.

Przypominamy, że Moby pojawi się na koncercie Orange Warsaw Festival 2011.

 
Rihanna i Britney Spears S&M  Email
Paweł - 14.04.2011.
W sieci oficjalnie pojawił się remiks do najnowszego singla Rihanny S&M. Dlaczego remiks? Sprawa prosta, Rihanna zaprosiła do niego wokalistkę Britney Spears.

Wszystko to za sprawą Twittera Rihanny, bowiem na nim dość niedawno pojawiła się ankieta, w której fani mogli głosować z kim chcieli by usłyszeć Rihannę. Wygrała Britney.

 
Nowy singiel Hemp Gru "Jedność"  Email
Paweł - 11.04.2011.
Hemp Gru ma zaszczyt zaprezentować swój najnowszy singiel "Jedność" z gościnnym udziałem Żarego i Banda de Chicas.

Utwór "Jedność" jest pierwszym singiel z ich nowej płyty, która swoją premierę będzie mieć 16 kwietnia w warszawskim Hemp Szopie (ul. Dąbrowskiego 5a).

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 650
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧