Polska muzyka na FBMenu główne
Muzyka
Imprezy
Kluby
Teledyski
Radio internetowe
Artykuły
Forum
Galeria
Reklama

Płyty
Tiesto powraca jako Allure  Email
Paweł - 24.05.2011.
 Tiësto reaktywuje projekt Allure i powraca do klubowego brzmienia albumem "Kiss From The Past", który jest swoistym hołdem dla fanów Holendra.

Wydawnictwo składa się z 14 zupełnie nowych produkcji, które powstały we współpracy ze znakomitymi producentami i wokalistami wśród których znaleźli się m.in. Emma Hewitt, Christian Burns, JES, Henrik B. czy Jeza.

 
Dzień Dobry Bardzo Radio Zet  Email
Paweł - 22.05.2011.
"Dzień Dobry Bardzo Radio Zet" to nowy wyjątkowo energetyczny album sygnowany marką Radia Zet. Dwupłytowa kompilacja tytułem i charakterem nawiązuję do niebanalnej audycji "Dzień Dobry Bardzo", która każdego ranka wita słuchaczy Radia ZET dużą dawką humoru, wyszukaną tematyką i zaskakującymi gośćmi, a wszystko to przy nadzwyczaj pobudzającej muzyce.

Taka również jest ta płyta! Napędzająca i nakręcająca na cały dzień, zastąpi Ci poranne espresso! Muzyczną dawkę kofeiny dostaniesz od największych światowych gwiazd: Keshy, Shakiry, P!NK, Justina Timberlake'a, Christiny Aguilery i wielu innych!

 
Doda - Siedem Pokus Głównych  Email
Paweł - 19.05.2011.
Wytwórnia Universal Music Polska zdradziła wszystkie szczegóły dotyczące nowej płyty Dody "Siedem Pokus Głównych". Premiera wydawnictwa planowana jest na 30 maja.

Nowy album DODY „Siedem pokus głównych” to jej najważniejsza i najlepsza płyta. Podsumowująca wszystko, czego nauczyło ją ostatnie 19 lat w szkole i na estradzie.

 
Kelly Rowland z nowym albumem  Email
Paweł - 17.05.2011.
Wokalistka zaskakuje swoich fanów trzecim już, solowym krążkiem, który ukaże się jesienią. Wydawnictwo zatytułowane będzie "Here I Am".

Przy produkcji płyty Kelly Rowland towarzyszą znani producenci muzyczni m.in. RedOne, Dr. Luke czy też Stargate.

 
Hemp Gru Remixtape  Email
Paweł - 13.05.2011.
Już niebawem wraz z limitowaną edycją albumu Hemp Gru "Jedność" pojawi się specjalny Mixtape przygotowany przez artystów.

Hemp Gru Remixtape to ponad 50-minutowy materiał przygotowany przez Steez'a i Fusa (Diil Gang Beatmaker). Płyta składa się z kilkunastu zmiksowanych blendów oraz remiksów wybranych numerów z Klucza i Drogi.

 
Nowa płyta Łzy "Bez słów"  Email
Paweł - 11.05.2011.
Już 13 maja na półkach sklepowych pojawi się nowe wydawnictwo zespołu Łzy pt. "Bez słów". Będzie to zarazem pierwsze wydawnictwo grupy zarejestrowane z nową wokalistką Sarą Chmiel.

Na płycie znajdziemy 13 utworów. wśród których znajdują się nastrojowe ballady i mocne rockowe kompozycje.

 
Lady Pank - Maraton  Email
Paweł - 08.05.2011.
Już 30 maja ukaże się nowy album Lady Pank. Wydawnictwo będzie zatytułowane "Maraton". Artyści pracowali nad tym albumem prawie rok, tak aby nie zawieść swoich fanów.

Jak pisze sam wokalista zespołu Janusz Panasewicz: "Pod koniec ubiegłego roku zabraliśmy się do roboty. W grudniu i styczniu nagraliśmy sekcję rytmiczną, a Janek (Borysewicz) z gitarami zaczął w lutym. Tyle tylko, że nie pracowaliśmy jednym ciągiem, jak ludzie, ale z przerwami, które były wymuszone między innymi tym, że Rafał Paczkowski, nasz producent, pracuje też w Kalifornii i nagrywa z Kaczmarkiem muzykę filmową. Korzystaliśmy więc z okazji, kiedy był w Warszawie."

 
ATB - Distant Earth  Email
Paweł - 06.05.2011.
Andre Tanneberger, znany jako ATB, ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów, płytę „Best of” (także na DVD) oraz siedem składanek. Tym razem Andre prezentuje kolejne wydawnictwo zatytułowane "Distant Earth".

Na płycie znajdziemy wielu gości m.in. Dash Berlin, Armin van Buuren czy Sean Ryan.

 
Impreska Vol. 7  Email
Paweł - 02.05.2011.
Kompilacja "Impreska Vol.7" to aż 2 CD z utworami znanymi z jednej z najpopularniejszych audycji na antenie radia ESKA. Niewątpliwym  magnesem jest gwiazdorska postać prowadzącego - Jankesa, który pojawia się na okładce płyty, wewnątrz znajduje się również specjalna dedykacja dla jego fanów.


 
Tiesto - Club Life Vol. 1: Las Vegas  Email
Paweł - 29.04.2011.
„Club Life, Volume One: Las Vegas”, to nowa seria miksów przygotowanych przez legendę sceny trance. Tiësto po raz kolejny potwierdza, że jest mistrzem tworzenia idealnej mieszanki na klubowy parkiet, a jego umiejętność miksowania nie ma sobie równych.

„Club Life, Vol. 1” to 15 najgorętszych i najświeższych numerów muzyki dance. Oprócz utworów najlepszego DJ-a wszechczasów na krążek trafiły taneczne kawałki takich wykonawców jak Kaskade, Diplo, Hardwell, Henrik B, Moguai, Dúné oraz Marcel Woods.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 443
Ranking stron

TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.
© MP3Host.pl 2007 - 2019
do góry ∧